درباره ما

موقعیت استثنایی این هتل سه ستاره در قلب کویر شهرستان بافق  به شما این امکان را خواهد داد تا اغلب اوقات برای دسترسی به مراکز اداری ، تجاری،درمانی،آموزشی و تفریحی حتی نیاز به استفاده از وسیله نقلیه عمومی هم نداشته باشید .

نمای هتل

فاصله ۵ دقیقه ای تا استان مقدس امامزاده عبدالله و مراکز تجاری و اداری ، ۱۰ دقیقه فاصله تا آبشار بسیار زیبا بافق  ۱۵ دقیقه فاصله تا کویر کاراکال و شن های روان که به شما امکان استفاده از حداکثر زمان اقامت را خواهد داد . .

این هتل در۲ طبقه و دارای ۲۱ اتاق ۲ تخته و ۳ تخته می باشد .

DSC_0233

معماری مدرن هتل علمدار فضایی متفاوت را در معرض دید میهمانان قرار میدهد که این خود نقطه عطفی در تمایز این هتل با سایر مکانهای اقامتی شهر یزد می باشد

هر مسافری با اقامت در هتل علمدار  ، می تواند ضمن برخورداری از فضای مدرن  و دلنشین هتل از امکانات متنوع آن نظیر تاکسی سرویس ۲۴ ساعته ،  پارکینگ ، اینترنت پرسرعت ۲۴ ساعته ، ۱۳ کانال مجاز ماهواره ، اتاق های هوشمند و مدرن – سیستم مرکزی تهویه و صندوق امانات و دستگاه خود پرداز بانکی (ATM) استفاده نمائید .

هم چنین گلچینی از لذیذترین غذاهای ایرانی و فرنگی به همراه هنر سرآشپزهتل در تزئین و دورچین انواع غذاها در رستوران  با گنجایش ۱۵۰و ۵۰ نفر آماده سرویس دهی برای جشنها ، میهمانیها ،سمینارها و همایشهای شما می باشند.

dakheli (2)

dakheli (3)

مدیریت و کارکنان هتل علمدار  میزبانی شما را افتخار خود دانسته و دراین راه تمام مساعی خود را با استفاده از تخصص روز و تجربه عملی در راستای رضایتمندی و مشتری مداری بکارخواهند گرفت .

DSC_0253